25 lutego 2018

TYGODNIK #8 EUSTOMY, ZIMOWY K2, AUTOGRAFY I KUBKOWE LOVE

Miniony tydzień, to tydzień moich imienin, fantastycznego spotkania z Polskim Himalaizmem Zimowym, gości i braku czasu. I z tego braku czasu właśnie nie udało mi się jak co tydzień odwiedzić mojego ulubionego secondhandu, a tym samym nie mogę pokazać Wam #sobotnichlumpeksowychlowow, ale nic to, nadrobimy.

Eustomy, inaczej miękkie róże to moje ukochane kwiaty, na dowód tego, zdradzę Wam, że grały pierwsze skrzypce w mojej wiązance ślubnej. Piękności ze zdjęcia dostałam na imieniny, od cioteczki, która o mojej miłości do eustom nieustannie pamięta. 

21 lutego byłam na spotkaniu odsłaniającym kulisy polskich zmagań z zimowym K2 kiedyś i dziś. 35 lat marzeń o zimowym K2. Gościem niespodzianką okazał się być Rafał Fronia, ale nie tylko, ponieważ za pomocą telefonu satelitarnego był z nami przez parę chwil Krzysztof Wielicki, kierownik Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2108. Pani Anna Milewska - Zawada opowiadała natomiast o książce "K2 pierwsza zimowa wyprawa".
Do domu przywiozłam nową książkę, a w niej autografy Pani Anny Milewskiej - Zawady, małżonki Andrzeja Zawady (pani Anna jest aktorką i idę o zakład, że znacie ją choćby z widzenia) oraz Rafała Froni. Pan Rafał jest szalenie sympatycznym i otwartym człowiekiem. Kiedy wianuszek fanów otaczał go podczas rozdawania autografów, zapytał z lekkim niedowierzaniem: "Wy naprawdę czytaliście te moje wypociny?". 
Do domu w ramach prezentu imieninowego zabrałam również kubki z Flying Tiger Copenhagen. To młodsi i nieco więksi bracia filiżanek z zeszłorocznej kolekcji. Są prześliczne!
A jeśli mówimy już o kubkach, to melduję, że w sklepie internetowym H&M Home znowu pojawiły się białe, ręcznie malowane kubki, które zrobiły niemałą furorę jakiś czas temu. 
fot. www.hm.com
Wybaczcie, że dziś szybko, krótko i mało, ale miniony tydzień właśnie  taki był. Jeśli macie jakieś pytania, to wiecie, że z przyjemnością na nie odpowiem.

Marta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz